Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Telewizja Polska S.A.
Telewizja Polska S.A.

Telewizja Polska S.A.

Jest teraz online!
  • Na OLX od: 27 kwi 2017
Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia4
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Czy wiesz że:

W swojej ofercie posiadamy 22 Anteny i kanały, wśród nich 10 w jakości HD, w tym TVP Wilno w jakości HD jest na Litwie, oraz bogatą ofertę serwisów internetowych, m.in.: informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, filmowych i dziecięcych oraz VOD. Nasz program można również oglądać korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV i telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Nasze programy, filmy i seriale udostępniamy:
na antenach ogólnopolskich TVP1 i TVP2 oraz 16 antenach regionalnych TVP3;
w kanale informacyjnym TVP Info;
w kanałach tematycznych: TVP Kultura, TVP Historia, TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP Sport, TVP HD, TVP Kobieta, TVP Dokument, TVP Sport;
dla widzów za granicą w TVP Polonia, TVP Wilno, Biełsat TV, TVP World, a także TVP Info w USA
w kanałach internetowych: TVP Parlament, TVP ABC Domowe Przedszkole, TVP Nauka oraz w streamingu: TVP3, TVP Wilno, TVP Info, TVP Polonia, TVP World, TVP Kultura 2, TVP Historia 2.

Produkujemy najpopularniejsze w Polsce seriale i programy, które oglądają miliony widzów m.in.: „Stulecie Winnych”, „Wojenne dziewczyny”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, czy „The Voice of Poland” i „”The Voice Kids”. Nasze produkcje są doceniane również na międzynarodowych festiwalach i konkursach. Należymy do Europejskiej Unii Nadawców EBU.

Dbamy o najwyższą jakość produkcji, stale dostosowując ofertę programową do oczekiwań widzów i wymogów rynkowych. Naszym pracownikom stwarzamy nowe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, proponując ciekawe projekty i wyzwania. Stawiamy na rozwój nowych technologii, rozwijamy dystrybucję kinową.

Angażujemy się również w działalność charytatywną, w ramach której już od wielu lat wspieramy organizacje i instytucje, które pomagają dzieciom i młodzieży. Naszą flagową akcją jest „Reklama Dzieciom”.

Ministerstwo Zdrowia wyróżniło nas w konkursie „PracoDawcaZdrowia” za ponadprzeciętną troskę o zdrowie pracowników i skuteczność we wdrażaniu programów promocji zdrowia w środowisku pracy.
 

Kontakt

  • ul. J.P. Woronicza 17
  • 00-999 Warszawa
Pokaż na mapie
    • Strona internetowahttps://kariera.tvp.pl/

    Darmowa aplikacja na Twój telefon